aktualnościkoncerny farmaceutycznezgony

ZAPALENIE OSIERDZIA, nagła śmierć, nopy. Oficjalne dane z bazy VAERS.

Źródło: https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje

Odnotowane przypadki piłkarzy zmarłych na boisku
z powodu zawału serca w latach 1980-2021

  1. https://pt.wikipedia.org/wiki/Lista_de_futebolistas_que_morreram_em_campo

Od marca 2020 do dziś 19 przypadków – spora liczba i nienaturalne

zachowanie w porównaniu do wcześniejszych lat

Niepożądane reakcje u zdrowych, młodych amatorskich i zawodowych sportowców powinien być niezwykle alarmujący dla każdego. Choć możliwe jest, że te przypadki nie miały nic wspólnego ze szczepionkami, jak wytłumaczyć, że dwa problemy – zatrzymanie akcji serca i zakrzepy krwi – doprowadziły do śmierci tak wielu aktywnych sportowców zawodowych w czasie krótszym niż rok (właściwie 6 miesięcy)? Ich jedynym wspólnym mianownikiem oprócz tego, że są zawodowymi sportowcami w szczytowej formie fizycznej jest szczepionka.


Jeśli to się zdarza zawodowym sportowcom (w zastraszającym tempie), to jakie są prawdziwe statystyki dla zwykłych ludzi, o których śmierci prasa nie donosi? O ilu z nich nie usłyszymy nigdy?

Baza WHOhttp://www.vigiaccess.org/ (w okresie 1968-2021 odnotowano w niej 273.871 NOP’ów, po szczepieniach na grypę, zaś szczepienia przeciw C-19jeden rok (!) 2020-2021 to 2.555.971 NOP’ów.

VAERS

Ustanowiony w 1990 r. system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) to krajowy system wczesnego ostrzegania mający na celu wykrywanie możliwych problemów związanych z bezpieczeństwem szczepionek licencjonowanych w USA.

VAERS jest współzarządzany przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). VAERS przyjmuje i analizuje zgłoszenia zdarzeń niepożądanych (możliwych skutków ubocznych) po szczepieniu. Każdy może zgłosić zdarzenie niepożądane do VAERS. Pracownicy służby zdrowia są zobowiązani do zgłaszania niektórych zdarzeń niepożądanych, a producenci szczepionek mają obowiązek zgłaszania wszystkich zdarzeń niepożądanych, na które zwrócą uwagę.

VAERS to pasywny system raportowania, co oznacza, że ​​polega on na wysyłaniu raportów o swoich doświadczeniach do CDC i FDA. VAERS nie jest przeznaczony do określania, czy szczepionka spowodowała problem zdrowotny, ale jest szczególnie przydatny do wykrywania nietypowych lub nieoczekiwanych schematów zgłaszania zdarzeń niepożądanych, które mogą wskazywać na możliwy problem z bezpieczeństwem szczepionki. W ten sposób VAERS może dostarczyć CDC i FDA cennych informacji, które wymagają dodatkowej pracy i oceny w celu dalszej oceny możliwych problemów związanych z bezpieczeństwem.

link do wykresu: https://www.australiannationalreview.com/covid-19/vaers-c0vid-vaxxine-myo-pericarditis-reports/?fbclid=IwAR3dymEG1LndQANWOFNuIJdl_XHnIcGcEMk1DUH4NyySISD2maZEBWUDkDI

Zgłoszenia zawału mięśnia sercowego/zapalenie:

https://www.taiwansnews.net/news/271707409/taiwan-suspends-2nd-doses-of-pfizer-for-teens-over-health-risk

Tajwańskie władze sanitarne zawiesiły podawanie drugich dawek szczepionki Covid firmy Pfizer-BioNTech dla dzieci w wieku 12 – 17 lat, powołując się na obawy związane ze zwiększonym ryzykiem zapalenia serca.

https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20212/stiko-bestaetigt-schwere-schaeden-durch-corona-spritzen/

Niemiecki Stały Komitet ds. Szczepień (STIKO) zaleca wstrzymanie szczepień szczepionką „Moderna” u osób poniżej 30 roku życia. W opublikowanym 11 listopada uaktualnionym zaleceniu dotyczącym szczepień STIKO uzasadniło to nową sytuacją w zakresie danych dotyczących szczepień. Zgodnie z tym, podczas stosowania szczepionki Moderna częściej obserwowano zapalenie mięśnia sercowego u chłopców i młodych mężczyzn oraz u dziewcząt i młodych kobiet.

https://www.bnnbloomberg.ca/cdc-says-heart-issues-after-covid-shots-surpass-1-200-cases-1.1620827

Według CDC zgłoszono ponad 1200 przypadków zapalenia serca u osób, które otrzymały szczepionki mRNA przeciw Covid-19.

https://www.jpost.com/health-science/pfizer-covid-19-vaccine-linked-to-rare-blood-disease-israeli-study-671694

Jak poinformowali w poniedziałek izraelscy naukowcy, szczepionka Pfizer przeciwko koronawirusowi została powiązana ze zwiększonym ryzykiem rozwoju zakrzepowej plamicy małopłytkowej (TTP), rzadkiej choroby krwi.

TTP to choroba autoimmunologiczna, która powoduje powstawanie zakrzepów krwi w różnych narządach ciała. Według National Institutes of Health te skrzepy mogą ograniczać lub blokować przepływ krwi bogatej w tlen do kluczowych narządów, takich jak mózg, nerki i serce, powodując poważne problemy zdrowotne.

https://www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2021/10/06/sweden-halts-moderna-vaccine-for-young-people-over-possible-rare-side-effects/?sh=454762b82905

Szwecja wstrzymuje stosowanie szczepionki przeciwko koronawirusowi Moderna dla osób poniżej 30 roku życia po doniesieniach o możliwych rzadkich skutkach ubocznych, w tym zapaleniu mięśnia sercowego, ogłosiła w środę krajowa agencja zdrowia.

Zweryfikowana lista NOP’ów wśród sportowców zawodowych i młodych amatorów – często dzieci:

Brandon Goodwin
https://www.peachtreehoops.com/2021/10/3/22706769/former-atlanta-hawks-guard-brandon-goodwin-claims-covid-19-vaccine-ended-his-season

W maju 2021 r. u gracza NBA Brandona Goodwina w ciągu 4 tygodni od podania szczepionki pojawiły się zakrzepy krwi kończące sezon i prawdopodobnie karierę. Wkrótce po otrzymaniu szczepionki Johnson & Johnson Goodwin zaczął odczuwać senność i nietypowy ból ciała i bolesność. Poszedł do swojego lekarza i badania wykazały, że ma zakrzepy krwi.


Jeremy Chardy
https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/ATP_Tennis/102939/taking-vaccine-and-doing-common-good-for-humanity-force-jeremy-chardy-to-end-season/

Wkrótce po szczepieniu Chardy zaczął odczuwać niewytłumaczalne bóle ciała, które poważnie wpłynęły na jego mobilność na korcie. W rezultacie był zmuszony zakończyć swój sezon.


Daniel Brito
https://www.readingeagle.com/2021/09/30/philadelphia-phillies-minor-leaguer-daniel-brito-transferred-to-rehab-facility/

23-letni zawodowy baseballista Daniel Brito, który doznał udaru mózgu w trakcie gry 31 lipca 2021 roku. Brito był wschodzącą gwiazdą w lidze Triple A Philadelphia Phillies. Przeszedł dwie nagłe operacje i najprawdopodobniej już nigdy nie zagra w baseball. MLB nakazała szczepionkę wszystkim zawodnikom i pracownikom niższych lig. Brito doznał udaru wkrótce po szczepieniu.


Christian Eriksen (?)
https://www.nbcnews.com/news/world/euro-2020-denmark-soccer-player-christian-eriksen-stable-after-collapsing-n1270602

12 czerwca 2021 roku 29 letni piłkarz duński Christian Eriksen upadł w połowie meczu na mistrzostwach Europy z powodu zatrzymania akcji serca, był reanimowany przed zabraniem go z pola. Początkowo zgłoszono, że był szczepiony, co potem dementowano. Dania ma 88% wskaźnik szczepień wśród dorosłych.

Sergio Aguero
https://edition.cnn.com/2021/10/31/football/sergio-aguero-barcelona-chest-pain-spt-intl/index.html , https://twitter.com/salutcat/status/1438582710004592642

Gwiazda piłki nożnej FC Barcelona Sergio Aguero został przyjęty do szpitala na „badanie serca” po tym, jak doświadczył ból w klatce piersiowej podczas meczu w dniu 32 października 2021 roku. 6 tygodni wcześniej promował szczepionki dla 12-latków.

Suzanna Newell

https://www.lifesitenews.com/news/we-are-an-uncomfortable-truth-former-triathlete-in-constant-and-extreme-pain-following-covid-jab/

Suzanna Newell, zawodniczka uprawiająca triathlon, otrzymała szczepionkę firmy Pfizer 13 kwietnia 2021 roku. Wkrótce potem zaczęła odczuwać liczne skutki uboczne, takie jak zmęczenie, bóle ciała, zamglenie mózgu, szum w uszach, wysypka i osłabiające uczucie pieczenia, które sprawiło, że musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Roy Butler
https://twitter.com/eileeniorio/status/1428127406590730240?s=20, https://www.australiannationalreview.com/covid-19-deaths-and-injuries/roy-butler-23-year-old-irish-soccer-football-player-suffers-massive-brain-bleed-dead-four-days-after-experimental-johnson-johnson-viral-vector-dna-injection/

Irlandzki piłkarz, Roy Butler umiera w wieku 23 lat z powodu rozległego krwotoku do mózgu trzy dni po otrzymaniu szczepionki Johnson & Johnson

John Stokes
https://nomoresilence.world/pfizer-biontech/john-stokes-aged-21-pfizer-severe-adverse-reaction/ ; https://www.lewrockwell.com/2021/09/no_author/american-universities-and-the-ncaa-are-failing-student-athletes-like-john-stokes/

U 21-letniego sportowca zdiagnozowano zapalenie mięśnia, cztery dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Covid-19 firmy Pfizer.

Francesca Marcon
https://www.lapressa.it/notiziario/sport/la-campionessa-di-volley-ho-una-pericardite-post-vaccino
Francesca Marcon, 38-letnia włoska siatkarka, zachorowała na zapalenie osierdzia po przyjęciu drugiej szczepionki Pfizer COVID-19.

Kyle Warner
https://thecovidworld.com/kyle-warner-professional-mountain-biker-develops-pericarditis-shortly-after-receiving-the-pfizer-covid-19-vaccine/ ; https://youtu.be/aebtcTi7EaA

Kyle Warner, zawodowy kolarz górski cierpi na wiele problemów zdrowotnych po szczepionce Pfizer COVID-19. Kyle Warner otrzymał szczepionkę Pfizer w czerwcu. Niedługo potem doświadczył wielu objawów i 13 lipca został hospitalizowany z problemami z sercem. Został zwolniony ze szpitala, ale później przyjęto go ponownie z „objawami ataku serca”. Ostatecznie zdiagnozowano u niego zapalenie osierdzia i POTS.

Pedro Obiang
https://thecovidworld.com/pedro-obiang-29-year-old-professional-footballer-suffers-myocarditis-after-covid-19-vaccine/
29, były gwiazdor West Hamu, cierpi na zapalenie mięśnia sercowego po szczepionce

Florian Dagoury
https://lemediaen442.fr/florian-dagoury-recordman-du-monde-dapnee-diagnostique-avec-une-myocardite-et-une-pericardite-apres-sa-vaccination-pfizer/
34 lata, rekordzista świata w statycznym wstrzymaniu oddechu we freedivingu, zdiagnozowano u niego zapalenie mięśnia sercowego po podaniu leku Pfizer


Santo Giuliano

https://www.italy24news.com/entertainment/news/40391.html
33-letni zawodowy tancerz cierpi na atak serca 5 dni po Pfizerze

Jacob Clynick
https://www.newsweek.com/13-year-old-dies-sleep-after-receiving-pfizer-covid-vaccine-cdc-investigating-1606529
13-latek umiera we śnie po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID; CDC prowadzi dochodzenie.

Kassidi Kurill
https://nypost.com/2021/03/11/utah-mom-kassidi-kurill-dies-days-after-second-dose-of-covid-19-vaccine/
39-letnia samotna matka z Utah, która nie cierpiała na żadne schorzenia, zmarła cztery dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki Moderna COVID-19

Luke Garrett
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9469529/Mother-demands-answers-son-20-died-12-hours-receiving-Pfizer-jab.html
20, zmarł dzień po otrzymaniu szczepionki


Brad Malagarie
https://foxbaltimore.com/news/nation-world/he-doesnt-know-who-you-are-family-blames-johnson-johnson-vaccine-for-mans-stroke-04-15-2021-164658799
43 lata. ojciec z Missisipi nie może chodzić i mówić, a jego rodzina obwinia szczepionkę Johnson and Johnson

Stephanie Dubois
https://www.newsweek.com/uk-fashion-model-dies-after-astrazeneca-covid-vaccine-blood-clot-1594445
39 lat,
modelka cierpi na zakrzep krwi i umiera kilka dni po szczepieniu na Covid


Lisa Shaw
https://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-58330796
prezenterka BBC zmarła z powodu powikłań po szczepionce Covid firmy AstraZeneca. Zdrowa matka jednego dziecka miała bóle głowy tydzień po pierwszej dawce szczepionki i doznała zakrzepów krwi w mózgu, które ostatecznie doprowadziły do jej śmierci

Witold Rogiewicz
https://www.odkrywamyzakryte.com/zmarl-zaszczepiony-lekarz/
Zmarł zaszczepiony lekarz, który szydził z antycovidowców i antyszczepionkowców. Doktor Witold Rogiewicz z warszawskiej kliniki w ostatnim czasie znany był z tego, że zachęcał do szczepień przeciwko Covid-19 i publikował filmiki, w których wyśmiewał teorie spiskowe.

Related Articles

9 Comments

  1. Chciałem tylko nadmienić iż Sergio Aguero od dzieciństwa miał problemy z sercem . A więc wypisujesz bzdury których nie zweryfikowałaś….

    1. CZY CZEGOKOLWIEK TO DOWODZI „ROB” I USPRAWIEDLIWIA SZCZEPIONKĘ?? KAŻDY Z NAS CODZIENNIE PRODUKUJE KOMÓRKI RAKOWE Z KTÓRYMI NASZE ORGANIZMY – PÓKI SĄ SILNE – SOBIE RADZĄ, ALE CZY TO OZNACZA, ŻE ŻADEN SZTUCZNY CZYNNIK NIE MOŻE PRZYSPIESZYĆ POJAWIENIA SIĘ TEJ CHOROBY..??? OTOŻ, MAMY OSTATNIO WZROST ZACHOROWAŃ NA TĄ CHOROBĘ (POŁĄCZ TĄ KROPKĘ Z DRUGĄ, O KTÓREJ POCZYTASZ W OFICJALNEJ CHARAKTERYSTYCE PRODUKTU COMIRNATY – „NIE PRZEPROWADZONO BADAŃ GENOTOKSYCZNOŚCI, ANI RAKOTWÓRCZOŚCI” I MOŻE COŚ CI ZAŚWITA W TEJ MA…ŁEJ GŁ..ÓWCE)…TAK SAMO MOŻE BYĆ Z SERCEM, SZCZYPAWKA MOŻE PRZYSPIESZAĆ I WZMAGAĆ TE PROBLEMY, KTÓRE MIAŁO SIĘ DO TEJ PORY..CO W TYM DZIWNEGO, ŻE AŻ TAK AT..AKUJESZ INNYCH??? PŁ…ACĄ ZA KOMENTARZE???…TO ZA MAŁO. BO KIEPSKO SIĘ PRZ..YKŁADASZ…

  2. mam 42 lata w ciągłym ruchu sport raczej zdrowy styl życia i co zakrzep PRZED WYNALEIENIEM SZCZEPIONKI i co.Gdybym w porę nie poszła do lekarza zmarłabym na zawał może przed a może po szczepieniu.

  3. Rob a Ty zweryfikowałeś resztę przypadków że piszesz do autora że wypisuje bzdury? Ktoś w ogóle weryfikuje zgony młodych ludzi, bada czy to nie po szczepieniach? Ślepo wierzymy zapewnieniom koncernów. Najbardziej „wypraną” przez koncerny grupą zawodową są lekarze. Ich wiara w to co mówią producenci leków jest porażająca. Aga już pomijając to co masz na myśli pisząc „raczej zdrowy tryb życia i ciągły ruch” to napisz mi skłoniło Cię żeby „w porę” iść do lekarza ?. Jak dla mnie taki lawinowy przyrost zgłoszeń do VAERS jest mocno zastanawiający. Biorąc pod uwagę bajki opowiadane przez koncerny a potwierdzane przez naszych ekspertów które okazują się bredniami te zgłoszenia mają duży związek z rzeczywistością. Na początku dwie dawki miały dawać pełną odporność następnie booster a teraz szef BionTech mówi o konieczności 4 dawki.

  4. Producenci tych preparatów genetycznych są zwolnieni z odpowiedzialności za działanie swoich produktów. Nie ufam każdemu, kto nie chce za swoje produkty odpowiadać.

Skomentuj

Back to top button
%d bloggers like this: