szczepionki

Znanemu profesorowi chyba rozwiązał się język…O„przechwytywaniu szczepionek” i egoistycznych interesach.

Czy mamy do czynienia z celowym podtrzymywaniem epidemii?

Znany wirusolog prof. Włodzimierz Gut (popierający wprowadzenie szczepień na Covid-19) wypowiedział się na temat prawdziwego powodu utrzymywania epidemii koronawirusa. W krótkim wywiadzie dla Super Expresu przyznał, że są prowadzone „rozgrywki” i próby monopolizacji w ramach poszczególnych interesów różnych państw w związku z epidemią.

SUPER EXPRESS: – Kiedy pana zdaniem świat poradzi sobie z pandemią koronawirusa?

Prof. Gut: – Z punktu widzenia tzw. myślenia zdroworozsądkowego – mógłby to zrobić. Z punktu widzenia rozgrywek, które są przy okazji prowadzone – NIGDY.

SUPER EXPRESS: – Co to znaczy, że przy okazji są prowadzone jakieś rozgrywki?

Prof. Gut: – W momencie kiedy zaczynają się działania przechwytywania szczepionki, monopolizacji, prób monopolizacji przez poszczególne kraje, rozproszenia wszystkich działań, jak tylko się da – no i konieczności utrzymania pewnej liczby zachorowań chociażby po to, żeby swoje szczepionki rozpropagować – nie wierzę, że świat sobie poradzi, ale nie jest to wynik straszliwego wirusa, czy wszystkiego, tylko przyjętej EGOISTYCZNYCH INTERESÓW POSZCZEGÓLNYCH…

SUPER EXPRESS: – Czy mam rozumieć, że kwestia istnienia w dalszym ciągu epidemii koronawirusa jest w interesie firm farmaceutycznych? Dobrze interpretuję to, co pan mówi?

Prof. Gut: – Między innymi, ale nie tylko.

SUPER EXPRESS: – To jeszcze w czyim interesie?

Prof. Gut: – Koronawirus daje bardzo szerokie możliwości: od możliwości protestu do możliwości zamykania i zacieśniania. Zależy w czyje ręce wpadnie pomysł.

 

Related Articles

Skomentuj

Back to top button