aktualnościszczepionki

Umierała w męczarniach po szczepionce Astra Zeneca- relacja matki zmarłej nauczycielki.

Dramatyczna relacja matki zmarłej 40-letniej nauczycielki.

Posłuchajcie do końca, może da się uchronić wiele osób przed ludobójstwem rządu. Informacja jest wiarygodna i zweryfikowana przez mecenasa Pawła Nogala.

fragmenty z rozmowy: „40-letnia osoba, nie chorowała nigdy…”, „Jezu, nie mogę tego słuchać, ja już nie mogę tego słuchać …mordercy! odpowiedzą za to”, „może inni się uchronią” , „może innych uda się uratować”, ” i dziecka nie ma….”, „trzeba to nagłośnić, co oni robią…”, „mojej córce już życia nie przywrócimy, ale nich innych da się uratować”…

Wnoście o to, by rozmowę tę wyemitowano w mediach publicznych TVP Info TVP1 TVP2. Apelujcie do: Ministerstwo Zdrowia Kancelaria Prezydenta RP Kancelaria Premiera Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Patryk Jaki Grzegorz Braun Adrian Zandberg Poseł Michał Szczerba Konrad Berkowicz Jacek Sasin Władysław Kosiniak-Kamysz o natychmiastowe wstrzymanie eksperymentu na Polakach. To nie pierwsza tak tragiczna historia. Rozpowszechniajcie ten film wszystkim znajomym, wysyłajcie go do posłów i senatorów. Zatrzymajmy to szaleństwo.

Poniżej adresy meilowe do WSZYSTKICH POSŁÓW, wysyłajcie to na ich skrzynki i żądajcie od każdego odpowiedzi. Jasno i wyraźnie napiszcie, że OCZEKUJECIE NA ODPOWIEDŹ W TEJ SPRAWIE I PROSICIE O INFORMACJĘ ZWROTNĄ, CZY DANY POSEŁ ZAJMIE SIĘ TYM! Zobaczymy, kto odpisze, kto się zainteresował tematem.

E-MAILE DO WSZYSTKICH POSŁÓW

 

Related Articles

Skomentuj

Back to top button