Strona główna

[epic_hero_5 compatible_column_notice=”” hero_margin=”0″ content_filter_number_alert=”” post_offset=”0″]

MASKI

Bawełniane maski nie chronią przed wirusami: Profesjonalna maska chirurgiczna (używana przez chirurgów podczas operacji) ogranicza wirusa w ok. 40%, a zwykła bawełniana maska nie chroni prawie wcale – daje efekt placebo.

WHO o maskach: Światowa Organizacja Zdrowia wydała w sprawie maseczek rekomendację. Według WHO osoby bez objawów oddechowych, takich jak kaszel, nie muszą nosić maski medycznej. Zaleca się natomiast stosowanie masek dla osób z objawami COVID-19 oraz osób opiekujących się osobami z objawami, takimi jak kaszel i gorączka.


„- Nie ma żadnych naukowych dowodów, że noszenie maseczki zabezpiecza przed zakażeniem. Pokazały to analizy porównawcze danych z Belgii i Holandii, gdzie w jednym kraju był obowiązek zasłaniania ust i twarzy, a w drugim nie – liczba zakażeń chorych i zgonów były porównywalne”.

Prof. Ryszarda Chazan

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mielcu poinformowała, że „Nie posiada badań potwierdzających skuteczność noszenia maseczek i przyłbicy przed zakażeniami bakteriowymi i wirusowymi”.

Sanepid

Były Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski dla Radia RMF o maseczkach: „-Nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, przed zachorowaniem”. Inna wypowiedź: „-Nie noszę maseczki, ani rękawiczek, bo nie mam objawów”.

Były Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski

ZGONY

Zgony na COVID-19: Ministerstwo Zdrowia podało w oficjalnym piśmie: „-Liczba przypadków śmiertelnych, tj. na dzień 11.10.2020 r. wynosi 3004. Natomiast liczba zgonów bez tzw. chorób współistniejących wynosi 376”. Zwróć uwagę, że do października br. zgonów z powodu wyłącznie Covid-19 było 376! Średnia wieku osoby zmarłej na Covid-19 to 76 lat.

Na zeszłoroczną grypę odnotowano 4 mln zachorowań!

Manipulacje w kartach zgonów: Coraz więcej jest dowodów na to, że ludziom, którzy umarli z powodu cukrzycy, raka czy zawału – dopisuje się Covida-19.

Damian Żuławnik: „- Wujek zmarł na zaawansowaną cukrzycę, a jeżeli będziecie się dalej sugerować faktem jego śmierci mówiąc o koronawirusie – rodzina wystosuje odpowiednie pisma do odpowiednich organów, które znajdą redaktora odpowiedzialnego za ten stek bzdur!”


„-Co roku na całym świecie jest około 450 mln zachorowań na zapalenie płuc i w wyniku tej choroby umiera około 4 mln osób. Na skutek grypy rocznie umiera 300 – 650 tys. chorych. Dlaczego te fakty nie powodują medialnej paniki? A koronawirus zatrzymał świat!”.

Maciej Pawlicki, „Sieci”

„-W przypadku Covid-19 okazało się, że śmiertelność średnio na świecie nie przekracza setnych części procent. W Polsce na Covid-19 zmarło kilkakrotnie mniej, niż w tym samym czasie na zapalenie płuc. Kieruję się PRAWDĄ – z medycznego punktu widzenia NIE MA PANDEMII”.

Dr. Zbigniew Martyka

„-Ostatnio słyszałem historię o zdrowym 20-latku, który zmarł na COVID-19. Później dowiedziałem się, że jego BMI wynosiło 46. Jeśli się waży mniej więcej dwa razy tyle ile się powinno to nie jest się zdrowym”.

Prof. Piotr Kuna

“-W tym samym czasie na świecie zmarło 60 mln osób, 3 mln z powodu infekcji dróg oddechowych, 1,5 mln na AIDS, 1,8mln na gruźlice, 3 mln na malarię, 1,5 mln na biegunki, ale najwięcej zgonów było z powodu tych chorób które w Polsce z powodu «pandemii» maja utrudniony dostęp do diagnostyki i leczenia: 7,5 mln osób z powodu choroby niedokrwiennej serca, 7,5 mln na udar mózgu, 4 mln z powodu POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc – red) i 15 mln na nowotwór”. “Strach zabije więcej osób zwłaszcza seniorów niż koronawirus”

Prof. Ryszarda Chazan

PRAWO

DARMOWE PISMA DO POBRANIA

TESTY PCR

Prof. Carl Henegha: „-Wyniki fałszywie pozytywne testów na obecność koronawirusa wynikają z tego, że muszą dać jednoznaczną odpowiedź: tak lub nie. Lepszym rozwiązaniem byłaby technika diagnostyczna pozwalająca określić, że koronawirus nadal wprawdzie występuje, ale nie jest już zakaźny”.

Epidemiolog z Harvardu: „-Źle testujemy COVID-19. Wykrywamy nosicieli, a nie roznosicieli koronawirusa”.

Testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 są tak czułe, że część z nich może być fałszywie pozytywna. Wynika to z tego, że wykrywane są fragmenty martwego już patogenu albo niezdolnego do rozmnażania się, czyli nieaktywnej infekcji.

CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel: “-Wykrycie wirusowego RNA może nie wskazywać na obecność zakaźnego wirusa lub że 2019-nCoV jest przyczyną objawów klinicznych”.  Instrukcja produktu LightMix Modular Assays: “-Te testy nie są przeznaczone do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażenia koronawirusem”, oraz: “-Tylko do użytku badawczego. Nie do użytku w procedurach diagnostycznych.”

Pod Mikroskopem: Test RT-PCR wykrywa zakażenie, ale nie odróżnia pacjentów zakaźnych od niezakaźnych. Pacjent zakażony nie musi być zaraźliwy (istnieją choroby zakaźne, ale niezaraźliwe). Wykrycie materiału genetycznego wirusa nie dostarcza informacji, czy pacjent wydala kompletne wiriony z otoczką i receptorami, które zachowują zdolność do zarażania, czy tylko fragmenty materiału genetycznego pochodzące z niekompletnych, uszkodzonych wirionów, niezakaźnych, już po przebytej chorobie.

CENZURA W MEDIACH

Lekarze mówiący prawdę mają problemy z izbami i sądami lekarskimi. Są pozbawiani prawa wykonywania zawodu lub czasowo zawieszani. Są to m.in: dr Anna Martynowska, prof. Jan Talar, dr Hubert Czerniak i inni.

Największa dezinformacja, jaką przekazuje TVP: słyszymy komunikat, że (przykład) „Mamy 3.000 potwierdzonych przypadków zakażenia”. To dezinformacja i manipulacja! Prawidłowy komunikat powinien brzmieć: „Mamy 3.000 pozytywnych wyników testów na koronawirusa”. To, że twój test wyszedł POZYTYWNIE nie oznacza że jesteś ZAKAŻONY czy CHORY. Pozytywny to nie to samo co zakażony. Zwykłe przeziębienie może spowodować uzyskanie fałszywie dodatniego wyniku testu na obecność przeciwciał przeciwko COVID-19! Zakażenie oznacza, że mieliśmy kontakt z wirusem. Skąd absurdalne założenie, że wszyscy w Polsce uznani są za chorych lub zakażonych COVID-19?

Cenzura i usuwanie filmów w internecie: Trwa wojna informacyjna. YouTube masowo usuwa filmy, w których lekarze i naukowcy podają przykłady na oszustwa rządów. Z kanału wRealu24 usunięto kilka filmów, w których niezależni eksperci z całego świata (Dr S. Montanari, Dr Shiva Ayyadurai) obnażyli prawdę o pandemii. Z kanału NTV usunięto film Ewy Paweli o testach PCR. W TVP info zdjęto z wizji Grzegorza Brauna za to, że pokazał widzom książkę „Fałszywa pandemia”.

KSIĄŻKI

Książki o pandemii:

1. „Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy”

2. „Psychoza strachu. Zaplanowana Epidemia”

3. „Zapis zarazy” Wojciech Sumliński

4. „Koronawirus. Fałszywy alarm?”

Back to top button