aktualnościBez kategoriicenzuracovid-19

OFICJALNE OŚWIADCZENIE SENATU USA: Media blokują prawdziwe informacje o koronawirusie.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE SENATU USA!

Amerykański Senat dał do zrozumienia, że oficjalna narracja Covidu to „ściema”’. W oświadczeniu słychać, że łapę do fałszywej pandemii przyłożył Facebook, Twitter i pozostałe massmedia. CDC, mimo wielu faktów, nie wzięło pod uwagę, że wirus mógł powstać w laboratorium. Po wypłynięciu maili dr Fauciego (amerykański odpowiednik polskiego ministra zdrowia), wyszło na to, że Big Tech (największe spółki technologiczne świata) oraz inne massmedia – tłumiły wypłynięcie niewygodnych informacji na wierzch. Senatorowie wspominają także o tym, że zostały wprowadzone złe metody walki z wirusem. Zamiast skupić się na wczesnym reagowaniu i podawaniu leków takich jak Iwermektyna, zaczęto podawać szczepionki.

10.06.2021

wybrane fragmenty filmu, tłumaczenie przez translator:

„Republikański senator Marsha Blackburn wydał wczoraj oświadczenie dla mediów mówiące o cenzurze mediów na temat pochodzenia koronawirusa SARS CoV-2. Facebook jest znany z cenzury wszelkich informacji na temat pandemii. Youtube usuwa wszystkie dane, które sprzeciwiają się oficjalnej narracji Światowej Organizacji Zdrowia finansowanej przez Chiny. Yotutube usuwa wypowiedzi lekarzy, którzy kwestionują wprowadzone blokady i ostrzegają przed konsekwencjami ludzi, szczególnie dzieci. „

„Senat zgodził się (co jest bardzo rzadkie) zwrócić do agencji wywiadowczych o opublikowanie wszystkich danych, jakie posiadają na temat wirusa, który wywołał chaos na świecie. Wszyscy byli zszokowani czytając 3000 stron e-maili dr. Fauci i dowiedzieli się, że NIH współpracowało z Wuhan i cenzurowało informacje, że koronawirus SARS CoV-2 pochodzi z laboratorium Wuhan. I że Stany Zjednoczone finansowały ′′zyskiwanie funkcji ′′ SARS CoV-2 przez Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) w Wuhan. Dr. Dr. Fauci finansuje te badania od lat. Chińczycy mieli 18 miesięcy, aby usunąć i zniszczyć wszystkie dowody na to. I zarazili cały świat wirusem, który zrobili w swoim laboratorium. Tysiące ludzi straciło życie, a rząd wprowadził nierozsądne środki ostrożności. Nie pozwolili na wczesne leczenie COVID-19 na poziomie ambulatoryjnym tanimi lekami jak Ivermektyna, w czym Indie miały wielki sukces.”

„Dlaczego media o tym nie poinformowały? Dlatego ludzie umierali niepotrzebnie. Nadal możemy wprowadzić wczesne uzdrawianie i ratować ludzkie życia. Dlaczego prosimy media, aby słuchały takich lekarzy jak Dr. Kory, który prowadzi terapię Ivermectinem. Media decydują o tym, jakie informacje dostanie społeczeństwo, a które zablokują. I nie chodzi tylko o wirusa. Google zagroził zamknięciem republikańskich kont. Skąd oni mają władzę, żeby to zrobić? Mają zbyt dużo władzy, żeby usunąć całe konto poprzedniego prezydenta Trumpa. Trzeba zmienić ustawodawstwo, aby te duże platformy nie dyskryminowały informacji na podstawie tego, co uważają za słuszne. Żądamy również wprowadzenia leków takich jak Ivermectin i innych, oraz aby dr Fauci podał się do dymisji i wyjaśniał co robił z pieniędzmi podatników.”

Related Articles

Skomentuj

Back to top button