cenzura

LEKARZE APELUJĄ: „Ta pandemia nie jest prawdziwą pandemią medyczną.”

Kolejny ocenzurowany przez YouTube film, w którym grupa odważnych lekarzy i medycznych ekspertów z całego świata mówi o niebezpieczeństwie związanym ze szczepionkami na COVID-19, przemyśle farmaceutycznym i kłamstwach przekazywanych w mediach na temat koronawirusa.

WYBRANE FRAGMENTY WYPOWIEDZI:

Nazywam się Andrew Kaufman. Jestem lekarzem i certyfikowanym psychiatrą sądowym. Ta pandemia nie jest prawdziwą pandemią medyczną. Nie udowodniono, że szczepionka COVID-19 jest bezpieczna ani skuteczna ponieważ nie było wystarczająco dużo czasu. Dodatkowo, nie ma jasnej definicji żadnej nowej choroby, na którą można by ją przebadać, ponieważ nie ma wirusa, który został oczyszczony lub którego istnienie wykazano. Tak więc nie ma celu dla szczepionki. Jednak najważniejsze jest to, że nie wystąpiły żadne dodatkowe zgony w związku z nową chorobą. Po prostu nie ma potrzeby stosowania nowej szczepionki.”

Nazywam się Hidle de Smet. Jestem belgijskim lekarzem i chciałbym powiedzieć, że nowa szczepionka przeciwko COVID-19 nie jest bezpieczna i że nie ma globalnej pandemii medycznej od prawie 20 lat. Przemysł farmaceutyczny próbował opracować szczepionkę Corona, ale nigdy się nie udało, ponieważ w badaniach na zwierzętach zaobserwowano poważne skutki uboczne zaburzeń autoimmunologicznych, gdy zwierzę zostało narażone na nowy wirus typu dzikiego. Te zaburzenia autoimmunologiczne są porównywalne z powikłaniami zaobserwowanymi w przypadku niektórych pacjentów z COVID-19. Z powodu globalnej wymówki pandemii przemysł farmaceutyczny ma pozwolenie na pominięcie testów na zwierzętach. Oznacza to, że my ludzie, będziemy szczurami labolatoryjnymi i możemy mieć poważne skutki uboczne gdy będziemy narażeni na nowe wirusy”.

Źródło filmu: https://www.facebook.com/Ta.J.u.s.T.Y.n.a.Ta

Related Articles

Skomentuj

Back to top button