aktualnościcovid-19wolność

Koszulki wolnego człowieka. Przyjmujemy zamówienia.

Musimy powiedzieć stop bezprawiu, jakie dzieje się wokół nas. Reżimowy rząd odbiera nam coraz więcej wolności i niszczy nasz świat, dlatego trzeba przeciwdziałać. Możemy robić to na różne sposoby, np. zakładając koszulkę z nadrukiem manifestem.

Ubranie może być naszym sztandarem i możliwością pokazania innym, że nie jesteśmy obojętni i nie zgadzamy się na nowy ład! W ten sposób możemy zamanifestować, że nie zezwalamy na ograniczanie nam wolności, łamanie prawa, dezinformację, czy udział w eksperymentalnych szczepieniach. Zachęcajmy innych do aktywnego udziału w odzyskiwaniu Polski z łap psychopatów!

Przyłącz się do walki o wolność kupując i zakładając koszulkę z wybranym nadrukiem. To bardzo przyjemna i skuteczna walka. Niech będzie nas coraz więcej i niech dzięki naszym wspólnym działaniom – budzi się coraz więcej ludzi! Nie bój się przekazywać prawdę, nie spoglądaj, co powiedzą inni. Nie zgadzaj się na poniżanie naszego narodu dla cudzych interesów, na fałszywą pandemię, na wprowadzanie ładu niszczącego człowieka. Jest nas coraz więcej, ale wciąż za mało, dlatego przyłącz się do budowania społeczności ludzi świadomych, wolnych, odważnych i szczęśliwych.

Wkrótce więcej wzorów. Koszulki są zrobione z materiału najwyższej jakości. Dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Udostępniajcie dalej. Zamówienia poprzez mail: [email protected]

Cena t-shirtu: 65 zł. Przy większej ilości rabaty. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży pozwolą na dalszy rozwój strony, walkę z cenzurą prewencyjną i docieranie do jak największej liczby Polaków. Dziękujemy.

Related Articles

Skomentuj

Back to top button