cenzura

Dr Piotr Rubas: „- Wyłączcie Państwo telewizję, ponieważ tam jest totalna propaganda”.

Dr Piotr Rubas – polski lekarz pracujący w Niemczech:

Wybrane fragmenty:

„Wyłączcie Państwo telewizję, ponieważ tam jest totalna propaganda”.

„Wracając do kwestii medycznych, podkreślam, to że ktoś dotychczas nie chorował, nie brał leków, był zdrowy, nie musi od razu oznaczać, że nie toczył się jakiś proces chorobowy, o którym nie było wiadomo, a który się zamanifestował w postaci ciężkiego zapalenia płuc. To co mogę państwu powiedzieć z całą odpowiedzialnością – jak sięgam pamięcią – to co najmniej kilkanaście przypadków takich miałem, iż osoby względnie młode bądź w średnim wieku dotychczas na nic nie chorujące, które nie brały żadnych leków lądowały na intensywnej terapii i przeprowadzaliśmy diagnostykę i też były przypadki takie, że nic się nie znajdywało i ten czynnik sprawczy, ten patogen zapalenia płuc w przypadku infekcji – nie był znajdywany.

Są też takie przypadki. Pamiętam jednego pacjenta, u którego nawet przeprowadzaliśmy biopsję i też mieliśmy niespecyficzny proces zapalny w tkance płucnej. Jest tak w medycynie, że nieraz nie udaje się stwierdzić etiologii danej choroby i nie jest łatwo postawić diagnozy. Dlatego miejmy tę świadomość, żeby nie szermować tak, że ktoś kto leży na intensywnej terapii pod respiratorem, że to musi być automatycznie ofiara covida, bazując tylko na tych niewiarygodnych testach. Zresztą osoby, które zmarły rzekomo na covid – dlaczego się nie przeprowadza sekcji zwłok? To powinna być rutynowa praktyka, natomiast zalecenia są takie, żeby nie przeprowadzać sekcji zwłok.”

„Musimy zdać sobie sprawę, że ta cała koronopanika ma zupełnie inne cele, chodzi o to, żeby wprowadzić policyjne państwo orwellowskie. Nie mamy żadnej pandemii w rozumieniu tej tradycyjnej definicji WHO sprzed 2009 roku, sprzed zmiany, która była tylko i wyłącznie w interesie wielkich korporacji farmaceutycznych, które zarobiły olbrzymie pieniądze na fałszywej pandemii i świńskiej grypie.”

Related Articles

Skomentuj

Back to top button