aktualnościmaski

dr inż. W. Karwowski: „-To jest działanie na osłabianie układu immunologicznego w długim okresie czasu”.

dr inż. Wojciech Jan Karwowski o maskach:

Ekspert inżynierii biomedycznej i inżynierii tkankowej. Laureat licznych nagród naukowych. Specjalizuje się w zaawansowanych metodach diagnostyki i rekonstrukcji problemów tkankowych metodami z obszaru biomateriałów medycznych. Otrzymał grant Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na opracowanie i wdrożenie preparatów hydrożelowych, wspomagających procesy gojenia tkanek. Pracował jako specjalista w sekcji gazów medycznych.

Z badań wynika, że ciągłe stosowanie maski powoduje następujące szkodliwe skutki:

– Zwiększone ponowne wdychanie wydalonego CO2.
– Znaczący wzrost oddychania, zwiększona częstość oddechów i hiperwentylacja.
– Wyższe tętno.
– Znaczący wzrost CO2 we krwi.
– Hipoksemia: czyli nieprawidłowy spadek ciśnienia parcjalnego tlenu we krwi tętniczej.
– Hiperkapnia, czyli wzrost ciśnienia CO2 we krwi.
– Ogólne upośledzenie funkcji poznawczych.
– Większa trudność w zadaniach psychomotorycznych.

Efektami były także między innymi wzrost zmęczenia, przyspieszenie oddechu, nieregularne bicie serca, wzrost słabej koncentracji oraz obniżenie zdolności motorycznych.
Inne psychologiczne skutki częstego noszenia maski i oglądania innych osób w masce to głębokie zmiany w relacjach międzyludzkich.

Wybrane fragmenty z filmu:

„Wiecie, że z powodu zwrotnej podaży dwutlenku węgla, np w niewietrzonych, szczelnie zamkniętych pokojach można dostać kwasicy, zmienić pH organizmu? Dwutlenek węgla jest substratem wyjątkowo kwaśnym. Nasz organizm się odkwasza poprzez wypuszczanie dwutlenku węgla na zewnątrz. Tłumienie jego wydalania jest jak wstrzymywanie srania, za przeproszeniem. Nie można takich rzeczy robić.”

„Ja fizjologicznie nie rozumiem tego przepisu, więc się do niego nie stosuję. Wydychamy różnego rodzaju mikrocząstki, grzyby, pleśniawki, itp cząstki materii. To wszystko wychodzi z wewnątrz nas – to jest droga pozbywania się toksyn z organizmu, a one, te toksyny wracają do nas z powrotem. To tak jakbyśmy sobie lewatywę – z tego co wypuścimy – podali z powrotem do odbytu. Należy umożliwić inhalację, czyli wydychanie tego, co mamy w płucach, bez tego nasz układ immunologiczny się załamie. To jest działanie na osłabianie układu immunologicznego w długim okresie czasu – zagrzybienie, zapleśnienie, spowodowanie złogów, które nie mogą się wydostać z nas na zewnątrz”.

Źródło filmu: https://www.facebook.com/tomek.hawryluk.961/videos/661643374673399

Strona dr inż. Wojciecha Jana Karwowskiego: https://www.facebook.com/WJKarwowski

Related Articles

Skomentuj

Back to top button