aktualnościcenzuraszczepionki

Dr Carrie Madej: „Enzym LUCYFERAZY wskaże, że zostałeś zaszczepiony”

wybrane fragmenty:

Dr Carrie Madej: „Lucyferaza to enzym. Ma możliwości bioluminescencyjne, co oznacza, że może wytwarzać światło lub ma źródło światła. To wszystko będzie pod skórą i nie możesz tego zobaczyć. Lucyferaza to pomysł, ponieważ chcą się upewnić, że jesteś zaszczepiony. Nie ufają dokumentacji medycznej, nie ufają ci mówiącemu, że zostałeś zaszczepiony. Chcą być pewni, że zostałeś zaszczepiony.”

„Nie mogą wymusić szczepionki jeśli istnieje realne leczenie Covida-19. Lekarze na całym świecie są cenzurowani pod względem możliwości leczenia covida-19 lub zapobiegania, ponieważ jeśli istnieje prawdziwe leczenie lub zapobieganie, nie mogą nam narzucić tej szczepionki.”

„To jest syntetyczne, nie pochodzi z natury, a jeśli popatrzymy na orzeczenie sądu najwyższego dotyczące syntetycznego DNA, czyli genów – można je opatentować. A patenty mają właścicieli, więc co to oznacza dla nas? A co, jeśli to dostanie się do naszego genomu? Czy to oznacza, że Moderna, fundacja Billa i Melindy Gatesów lub Departament Obrony, wszyscy ci ludzie, którzy są zaangażowani w patenty, czy w jakiś sposób będą posiadać część naszego genomu? Jest to możliwe.”

Related Articles

2 Comments

 1. Dzięki,udostępnię.Andy Choins
  ki świetnie to przetłumaczył.
  Brak słów,księga Apokalipsy się wypełnia ,jeśli się większość nie obudzi.
  Czy należysz do Jezusa,gdy przyjdzie pokonać zło i założyć tu swe Królestwo.
  Czytaj Biblię,bez religii, Jezus to nie religia,to RELACJA.
  ON DAJE ZYCIE WIECZNE,jeśli pragniesz nowego życia i szczerze żałujesz błędów, grzechów starego życia.
  On uczyni cię nowym człowiekiem miłości pokoju i radości,sprawiedliwości,prawości,bo dla takich przygotował swoje Królestwo na ziemi
  Wszystko jest w Biblii.Czytaj.
  Dzięki za Waszą pracę dla Prawdy

 2. Dr Madej mówi Prawdę ! Od dekad prowadzi się eksperymenty z naszym DNA, gdyż chcą trwale zrobić z ludzi Cyborgi zdalnie sterowane. Dlatego już dzisiaj na całym świecie (także w Polsce ) jest bardzo duża grupa testowa ofiar Mind Control Electronic harassement. Dla tych osób to potworna udręka i wielu tego nie wytrzymuje popełniając samobójstwo.
  Nie da się normalnie funkcjonować będąc w kazdej minucie pod kontrolą. Jakiś automat, urządzenie monitoruje Twoje fale mózgowe, wymuszając określone zachowanie , wywołuje określone emocje a przede wszystkim to ekstremalny stres, gdyż bardzo często za pomocą odpowiednio zmodulowanego głosu jesteś ponadto na bieżąco informowany co w danej chwili robisz, patrzysz , rozmawiasz……………Zero prywatności czy anonimowości ,to jest prawdziwy koszmar !
  Dlatego dr Madej ostrzega, czym będzie dana szczepionka z nanobotami , rozprowadzonymi za pomocą krwioobiegu po całym organiźmie. Każda komórka może być wówczas odpowiednio modyfikowana, wiadomo że nie pozytywnie , bo świąt Billa i Melindy Gatesów czy Departament Obrony a głównie ONZ zakradają obowiązkową depopulację, gdyż uważają że planeta Ziemia jest przeludniona !

Skomentuj

Check Also
Close
Back to top button
%d bloggers like this: