5Gaktualności

5G już działa. Jak się bronić przed zabójczym promieniowaniem?

Kochani – udostępniajcie dalej. Nowe wiadomości dot. 5G – podniesiono stukrotnie normy promieniowania! Dodatkowo informacje jak się zabezpieczać i co stosować aby chronić swój organizm.

Przesłane przez Rafała Gręźlikowskiego:

„Moje konto „Rafał Gręźlikowski” zablokowane !!! Myślę że już nie ma się co szczypać w gry podjazdowe, więc zostawię tu BARDZO WAŻNĄ INFORMACJĘ !!! 5G już działa i powoduje co wymieniłem w programie w PL1.TV (patrz linki na końcu) Jak wiadomo podniesiono stukrotnie normy promieniowania a zaufana w moich oczach osoba w pewnym zakątku naszego kraju w ostatnim czasie odnotowała poprzez swoje pomiary 20-sto krotne przekroczenie norm bezpieczeństwa !!!!!! Istna mikrofalówka ! Natomiast las jest jedynym miejscem chroniącym nas przed nieprzerwaną ekspozycją na to zabójcze promieniowanie. Im większy kontakt z drzewami tym lepiej. One też obrywają w tym momencie tam, gdzie dociera do nich promieniowanie (a obniżono też pułap satelit z 5g) ale nas potrafią skutecznie chronić ! Tak że żarty się skończyły.

Mierniki w dłoń, systematyczne wizyty w lesie i plan miejscowego działania, bo inaczej będzie tajemniczy spadek formy w być może tylko wybranych miejscach kraju, nowe ataki wirusów i inne takie. U mnie dzieci w mieście dziwnie zaczęły wymiotować (rzekomo wirusówka) To po to jest ta akcja przestrachu o wściekliźnie w lasach ! Trza działać bo samo się nie zrobi ! A ja jeszcze popróbuję odblokować konto. Kolejna mega istotna rzecz to profilaktyka. W takim promieniowaniu odporność leci na głowę. Tak jak dla mnie to 10 000 jednostek dziennie kiedy się nic nie dzieje. A w przypadku pojawiania się choroby – od 50 do 100 000 jednostek jednorazowo. To jest poparte badaniami naukowymi które publikowałem tutaj: https://rumble.com/vrxu29-nokaut-dla-zasadnoci-tzw.-szczepie-i-nokaut-dla-cenzury-.html U ludzi starszych obowiązkowo 100 000 jako dawka uderzeniowa !!! I witamina k2 w komplecie żeby się nie tworzyły zwapnienia w naczyniach (więc można kupić już połączenie obu). Jako dwa pozostałe narzędzia – wit C w formie askorbinianu sodu (nie kwasu askorbinowego) którą można brać w większych dawkach i obowiązkowo węgiel aktywny, który pousuwa z naszego organizmu wszystko, co nas zatruwa wraz z naszymi uszkodzonymi komórkami dla których już nie było ratunku. Tutaj póki co wolna od cenzury kopia programu na temat 5g, linków, dowodów naukowych: https://rumble.com/vslfda-5g-zmierzamy-ku-zagadzie-.htmlTutaj oryginalny program na stronie tv: https://pl1.tv/title/covid-19-zaslona-dymna/ (tutaj dzieje się coś dziwnego – po moim nazwisku nie da się wyszukać tego materiału na stronie !)

Przesyłajcie sobie tę wiadomość na priv i sami sprawdźcie promieniowanie u siebie ! Być może są to wybrane miejsca zamierzone na większą zachorowalność póki co jedynie. * Znajomy podesłał mi taką mapę 5g: https://www.nperf.com/es/map/5g?

Related Articles

Skomentuj

Back to top button