aktualnościNWOszczepionki

Obozy kwarantanny w Australii.

„Obława w obrębie Terytorium Północnego w Australii.
Australijscy aborygeni już wiedzą dla kogo budowane były potężne obozy w ich kraju 😉Choć wiadomo że to „dobro” dla nas wszystkich, w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo 😃
*
Drodzy moi. Tylko od Was zależy Wasza reakcja na to wydarzenie, które miało miejsce zaledwie przed kilkoma dniami w Australii, kojarzącej się do niedawna co najwyżej z kangurami, ogromną przestrzenią i wolnością…
Niezależnie od tego czy Was ten przekaz zmartwi czy (na co bardziej liczę) rozbawi – Wasze do granic poważne wnioski powinny w sposób bezpośredni przekładać się na Wasze codzienne postawy (żadnych fałszywych nakazów, zakazów, segregacji czy garderoby utrudniającej oddychanie !). Bowiem przy globalnym systemie zarządzania, uwierzcie że z Australii do Polski wcale nie jest tak daleko… !
Czas uruchomić wyobraźnię, bowiem zdrowy na umyśle człowiek do niedawna zwyczajnie by w tę historię nie uwierzył.
W dwojgu tubylczych społeczności australijskich, konkretnie w rejonie Robinson River oraz Katherine (istny raj na ziemii: https://northernterritory.com/…/southern_rockhole_in… ) znanym globalnie, fikcyjnym testem przypisano Bogu ducha winnym ludziom posiadanie jednego z milionów istniejących w nas i wokół nas wirusów. Znamy już tę szopkę nazbyt dobrze i o zgrozo nawet już nas to nie dziwi. Jednak z racji na fakt, że Australia stała się swego rodzaju globalnym poligonem doświadczalnym, jeśli chodzi o zabór praw obywatelskich i granice do których prości ludzie pozwolą się doprowadzić – to i owa historia nie może się skończyć w tym miejscu.
Decyzją zastraszonych/skorumpowanych (*wybierz dowolnie – efekt ten sam) urzędników nie dość setki rodzin, ale jeszcze wszelkie tzw. bliskie kontakty (czyli np. znajomi, sąsiedzi, koledzy z pracy) w jednej chwili zostały przesiedlone ze swoich domów do specjalnego obozu oficjalnie mającego za cel izolację. Oczywiście mówimy tu o całkowicie zdrowych ludziach, wyrwanych ze swojego życia, pracy, nauki, możliwości zarobkowania i prób przetrwania pomimo politycznego rujnowania gospodarki ich państwa.
Dla pełnej merytoryki przytoczę największe na świecie badanie naukowe (z Wuhan) obalające medialny mit o istnieniu bezobjawowych nosicieli:
W kilkusetosobowej grupie pojmanych i uwięzionych karnie (tylko za co ta kara…?) ludzi znalazła się trójka nastolatków w wieku 15, 16 i 17 lat. Owa trójka niczym przeciętny Polak nie tylko nawiązała ze sobą kontakt, ale również zaplanowała opuszczenie tej zadrutowanej kolebki bezprawia. Jak postanowili – tak też uczynili 🙂
I tutaj rozpoczyna się prawdziwe przyspieszenie akcji, bowiem na wieść o uciekinierach postawione zostały na baczność nieprzebrane zastępy policji. Rozpoczęto kontrole poruszających się w rejonie aut, mundurowi przeczesywali każdy zakamarek okalających obóz terenów co i najbliższego miasta. Obława niczym w pościgu za trójką wyrafinowanych, bezwzględnych morderców !
Aż wreszcie, nakładem wszystkich, przeznaczonych na akcję środków i ludzi – udało się ich schwytać !
Odbyła się nawet konferencja prasowa gdzie komendant policji z niewątpliwą dumą oznajmił światu że zagrożenie zdrowia i życia obywateli zostało skutecznie zneutralizowane. Co zaś tyczy zbiegów, stwierdził że ucieczka może oznaczać wydłużenie czasu, w którym nastolatkowie muszą pozostać w kwarantannie.
O ile wzrośnie czas kwarantanny ? Czy jest jakiś zakres możliwego wydłużania owej „izolacji” ? Tego już nie wyjawił…
No i teraz pytanie do Was, drodzy moi, którzy zechcieliście tę o zgrozo całkowicie prawdziwą historię przeczytać. Czy rozumiecie już jakiej wysokości mur można zbudować człowiekowi z takich maleńkich cegiełek z napisem „to tylko…” ?
*
źródło:
Źródło: https://dorzeczy.pl/swiat/234097/australia-nastolatkowie-uciekli-z-obozu-przymusowej-kwarantanny.html

Obława na nastolatków. Uciekli z obozu przymusowej kwarantanny w Australii

Trzech nastolatków uciekło z obozu przymusowej kwarantanny w Howard Springs. Wszyscy zostali zamknięci w obozie mimo negatywnych wyników testów.

Australia to jedno z państw wprowadzających najostrzejsze restrykcje w walce z COVID-19. Państwo zdecydowało się m.in. na budowę specjalnych obozów odosobnienia, do których wysyłane są osoby chore na koronawirusa.

Niedawno minister Terytorium Północnego Michael Gunner przekazał, że użyje wojska w celu przymusowego transportowania ciężarówkami wszystkich osób z pozytywnym wynikiem testów COVID wraz z ich bliskimi do „obozów kwarantanny”.

W Australii odnotowano do tej pory ponad 200 tys. przypadków koronawirusa. W związku z wirusem zmarło 1948 osób.

Ucieczka nastolatków

Media informują, że do obozu w Howard Springs skierowano trzech nastolatków w wieku 15, 16 i 17 lat. Stało się tak pomimo że wszyscy byli zdrowi, a wyniki testów na koronawirusa były negatywne. Zdecydowano się ich zamknąć wyłącznie z tego powodu, że mieli kontakt z osobą zakażoną. W ten sposób trzech zdrowych nastolatków trafiło do obozu, w którym przetrzymywani są zakażeni koronawirusem.

Ostatecznie cała trójka podjęłą próbę ucieczki z obozu. Około 4:30 w nocy wspięli się na ogrodzenie i uciekli. W pogoń za nimi ruszyła policja. Nastolatków ostatecznie zatrzymano na obrzeżach Palmerston.

Lokalne władze nie widzą nic niepokojącego w swoich działaniach, oskarżając nastolatków o to, że narazili bezpieczeństwo innych obywateli.

Zagrożenie dla zdrowia społeczności było bardzo niskie, co daje powody do radości. Ale nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla działań tej trójki dzisiejszego ranka” — stwierdził Michael Gunner z regionalnego rządu.

To nie pierwsza tego typu historia. Kilka dni temu z obozu uciekł 27-letni mężczyzna. On również został zamknięty, mimo że miał negatywny wynik testu.

Related Articles

Skomentuj

Back to top button