aktualnościcovid-19NOPszczepionkiTesty PCRzgony

Badania naukowe dot. powikłań po szcze_pionkach – pokaż lekarzowi, który zmusza cię do przyjęcia preparatu.

Zbiór badań dowodów naukowych m.in. o ingerencji mRNA w jądro komórkowe i niszczeniu naszej odporności, o 13-krotnie większej zachorowalności po szczepio_kach niż przy wsparciu naturalnych przeciwciał naszego organizmu. O skutkach śmiertelnych po szprycach. Trzy badania o ADE która zabija coraz więcej ludzi po szprycach. Skutki kardiologiczne i inne. Badania pochodzą z medycznych stron.
„Wnioskujemy, że szczepionki zawierające mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny na śródbłonku i naciekanie mięśnia sercowego przez komórki T oraz mogą odpowiadać za obserwowanie nasilonej zakrzepicy, kardiomiopatię i inne zdarzenia naczyniowe po szczepieniu.”
A teraz dwa słowa komentarza. Zakrzepicy naczyniowej nie trzeba nikomu wyjaśniać, jej występowania wszędzie, gdzie dociera krew i jej skutków aż po wylewy, amputacje i zgon. Warto za to wspomnieć o mniej kojarzonej powszechnie kadmiomiopatii. Zgodnie z klasyfikacją WHO większość jej odmian rozwija się na podłożu genetycznym (czyli mamy tutaj efekty „zabawy” ludzkimi genami). Serce to mięsień, a ona może powodować zwłóknienie, utrudniać rozciąganie się włókien i tym samym uniemożliwiać jego fizjologiczną pracę. W zależności od odmiany kadmiomiopatii może powodować również przerost lewej komory serca, arytmię czy zwyrodnienia typu tłuszczowego. Jest ona źródłem całej palety chorób a sama w sobie jest nie łatwa do zdiagnozowania.
W praktyce – kiedy widzimy osobę którą dopadła nagła duszność, zawroty głowy, osłabienie albo zwyczajnie zwala się z nóg na ziemię jak to widujemy ostatnimi czasy na arenach sportowych – to może być właśnie efekt kadmiomiopatii!
Tyle wyjaśnień ze strony lubiącego czytać laika. Niech podeprą to teraz swoim autorytetem koledzy z medycznymi dyplomami (autor. R. Gręźlikowski)
Inne badania:

Related Articles

Skomentuj

Back to top button