aktualnościcenzuracovid-19kompromitacjakoncerny farmaceutyczneNOPzgony

Zamiecione pod dywan badanie firmy Pfizer druzgocące bezpieczeństwo, skuteczność i skutki uboczne po preparacie.

Źródło: https://docs.google.com/document/d/1KUsBejF2qvUZKF-gH0HF_gN6-Wgrt1Gs/mobilebasic?fbclid=IwAR0XI0yoIH4uZBPGdNv3fcLZxDnyW0de2jhV2DAzmsn96sLkJIZzoA6TVTw

Zamiecione pod dywan badanie firmy Pfizer druzgocące bezpieczeństwo, skuteczność i skalę skutków ubocznych po preparacie na przestrzeni pierwszych 6 miesięcy, gdzie ze względu na ogrom nopów bezprawnie przerwano ich obserwacje i adnotacje już po miesiącu !!! Tak zatrważające były skutki. Do tego wykluczano z badania umierające, ciężko uszkodzone osoby. O tym z kolei donosiła całkiem niedawno pewna naukowiec która również wykluczono za to ze nagłośniła ogrom patologii i przekrętów przy tym badaniu ! Tutaj podsumowanie z linkami:

Oto sześciomiesięczne badanie firmy Pfizer, opublikowane 28 lipca 2021 r. i jego „recenzowana” wersja, opublikowana 15 września 2021 r.,  które przeszły całkowicie niezauważone, mimo, że bezpośrednio i wyraźnie obciążają szczepionkę Pfizera.

Amerykańskie laboratorium potwierdza w streszczeniu i podsumowaniu głównego tekstu to, co powtarzają liczni „pożyteczni” idioci, a także władze rządowe i zdrowotne: szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i bardzo dobrze tolerowana.  To, co dzieje się z ofiarami szczepień, jest skandalicznie negowane przez rząd i władze zdrowotne.

Co badanie Pfizera mówi o niepożądanych działaniach po szczepieniu przez sześć miesięcy?

Aby wydobyć ważne dane z obserwacji tego badania klinicznego, należy poszukać ich w części „Załącznik”, o której istnieniu wie niewielu z samozwańczymi ekspertami internetowymi na czele – patrz np. doktor Fiałek, niekompetentni lekarze, a nawet agencje zdrowia. Główny tekst zawiera tylko standardowe bla bla bla i fałszywe wnioski lub istotne kłamstwa formie przemilczeń.

Sekcja Dodatek: tabela S4

Badanie kliniczne było zatem monitorowane na nieco ponad 22 000 osób w dwóch grupach: szczepionek i placebo.

Jak widzimy, dwie osoby zmarły na Covid w grupie placebo i jedna w grupie zaszczepionej. Nazywają to „zapaleniem płuc Covid-19”, aby nie umieszczać po prostu „Covid-19” (ogromne oszustwo semantyczne). Spośród 22 000 zaszczepionych osób zapobiegamy zatem … jednej śmierci.

Statystycznie, ta szczepionka nie zapobiega śmierci z powodu Covid-19, ale są to jedyne dane, jakie posiadamy, które ewentualnie mogą dać odpowiedź czy szczepionka zapobiega hospitalizacji i śmierci.

Dlatego należy zaszczepić 22 000 osób, aby być może uratować jedno życie. Gdyby szczepionki nie miały żadnych skutków ubocznych, dlaczego nie. Ale skutki uboczne w grupie zaszczepionej są ogromne, narażając na nieproporcjonalne ryzyko populacje, które nie są zagrożone rozwojem ciężkiej postaci choroby.

A co z tymi poważnymi skutkami ubocznymi i śmiertelnością wywołaną szczepieniem?

Ile mamy zgonów ze wszystkich przyczyn w tabeli S4?

15 w grupie zaszczepionej i 14 w grupie placebo, których nie ma w tekście głównym!!! Do tego należy dodać inne zgony niewymienione w tej tabeli, ale wymienione w głównym tekście jako zgony po zaszczepieniu części grupy placebo. To prawdziwe poszukiwanie skarbów.

Kontynuacja badania klinicznego powinna normalnie odbywać się bez wiedzy uczestników czy otrzymali leczenie czy placebo. Nie chcąc utrzymywać grupy placebo, aby pokryć skutki uboczne swoich zastrzyków, Pfizer zasugerował, że osoby nieszczepione otrzymają szczepionkę na początku 2021 r., powołując się na względy etyczne. Duża część grupy placebo została zatem zaszczepiona w tym dniu, podczas fazy obserwacji. Koniec zaślepienia – to kpina z nauki.

W rezultacie zmarła inna osoba z grupy pierwotnie zaszczepionej, a dwie nowo zaszczepione, które początkowo znajdowały się w grupie placebo, również zmarły. Zmniejsza to zatem do 20 liczbę zgonów w grupie zaszczepionej i 14 w grupie placebo.

Dlatego w grupie zaszczepionej istnieje większe prawdopodobieństwo zgonu niż w grupie nieszczepionej

Pfizer ośmiela się twierdzić, że te dodatkowe zgony nie są związane z jego szczepionką. To próba kliniczna, sześciomiesięczna obserwacja. Należy tam wymienić wszystkie zgony, a przede wszystkim podać przyczynę każdego zgonu. Nie mogą po prostu pozbyć się tych ważnych informacji .

Podsumowanie zgonów

Na co umierają ludzie w grupie zaszczepionej przez firmę Pfizer?

Są to głównie zgony związane z układem sercowo-naczyniowym (co za niespodzianka!) I to właśnie obserwujemy od początku masowych szczepień. Eksplozja zatrzymań akcji serca i chorób serca wśród młodych ludzi.

Tabela S4: W grupie zaszczepionej wystąpiły cztery zatrzymania krążenia w porównaniu z tylko jednym w grupie placebo.

Dlatego w grupie zaszczepionej istnieje czterokrotnie większa szansa zgonu z powodu zawału serca niż w grupie placebo.

W grupie „leczonej” jest również znacznie więcej zgonów z powodu problemów z sercem, ale niewiele w grupie kontrolnej: miażdżyca, zatrzymanie akcji serca, niewydolność serca, nadciśnieniowa choroba serca i tak dalej. Jak, mając te dane z sześciomiesięcznej obserwacji badania Pfizera, ministrowie zdrowia, agencje rządowe, tzw. lekarze i inne sprzedajne szuje plus tabun idiotów, mogą nadal zaprzeczać bezpośredniemu powiązaniu ze szczepieniami?

Na podstawie danych zawartych w tej tabeli niemożliwe jest zatem wykazanie jakichkolwiek korzyści z tych szczepień. Lepiej być w grupie placebo niż zaszczepionej.

Podsumowanie poważnych działań niepożądanych  :

Patrzcie teraz na tabelę S3 „Zdarzenie niepożądane” w części dodatku p.10:

Zacznijmy od zaobserwowania oszustwa tego narzędzia do śledzenia skutków ubocznych. Tytuł badania stwierdza, że ​​bezpieczeństwo tych zastrzyków będzie śledzone przez sześć miesięcy. Jednak przyjrzyjcie się dobrze pod tabelą, przerwali obserwację już po miesiącu po drugiej dawce.

Sześciomiesięczna obserwacja, która trwa… jeden miesiąc .

Dlaczego?

Zauważyli eksplozję skutków ubocznych w grupie zaszczepionej czy woleli przestać je rejestrować? Po miesiącu w grupie zaszczepionej było już dwukrotnie więcej skutków ubocznych niż w grupie placebo! Zatrzymanie spisu skutków ubocznych po miesiącu jest oszustwem, ponieważ narusza pierwotny protokół. Uzgodniono sześciomiesięczną obserwację, ale po raz kolejny organy regulacyjne ds. leków, takie jak EMA lub FDA, przymykają na to oko!

Po miesiącu: 13,9% działań niepożądanych w grupie placebo w porównaniu z 30,2% w grupie zaszczepionej. Więcej niż dwa razy!

W przypadku poważnych działań niepożądanych o rokowaniu zagrażającym życiu występuje 176 przypadków w grupie placebo i 283 w grupie zaszczepionej, co oznacza wzrost ryzyka hospitalizacji o 61%.
Ale wszystko jest w porządku: „Bezpiecznie i wydajnie”.

Badanie to zatem nie wykazuje absolutnie żadnych korzyści w zapobieganiu śmierci przez Covid-19, a jeszcze mniejszy wpływ szczepionki Pfizer-BioNTech na ogólną śmiertelność.

Wręcz przeciwnie, ryzyko hospitalizacji z powodu poważnych skutków ubocznych jest ponad dwukrotnie większe. W tych warunkach i na podstawie tego badania, jak mogą nadal potwierdzać, że te zastrzyki zapobiegają umieraniu z powodu choroby, że są bezpieczne i skuteczne, a przede wszystkim, że nie ma poważnych skutków ubocznych ani śmierci.

Badanie firmy Pfizer mówi, że jest dokładnie na odwrót.

Taki produkt w normalnych okolicznościach nigdy nie zostałby zatwierdzony i lub zostałby wycofany natychmiast z takimi danymi po sześciu miesiącach. Korzyść z tych zastrzyków jest po prostu żadna!

Dodatkowo nie zapominajmy, że dane te opierają się na początkowym szczepie Wuhan, który jest bardziej śmiercionośny niż wariant Delta. Równowaga ryzyko-korzyść jest zatem dziś jeszcze bardziej ujemna.

Na podstawie danych z VAERS w USA Steve Kirsch doszedł do wniosku, że w populacji młodzieży w wieku 12-17 lat, aby ratować jedno życie przed chorobą, sześciu zdrowych nastolatków umiera z powodu zastrzyków. Pfizer (Moderna nie jest dopuszczona dla dzieci <18 lat w USA). Przeczytajcie jeszcze raz to zdanie.

Poniżej znajduje się wizualne podsumowanie badania klinicznego od momentu rozpoczęcia i sześciomiesięcznej obserwacji: Firma Pfizer zaszczepiła teraz całą grupę kontrolną. Nie będzie zatem możliwe poznanie średnio- i długoterminowych skutków ubocznych, takich jak pojawienie się nowotworów, chorób autoimmunologicznych czy neurodegeneracyjnych z prionami, których pierwsze sygnały zaczynają jednak już pojawiać się . Nie można również udowodnić ADE, przez które zaszczepione osoby zaczynają umierać .

Wszystko to oczywiście rodzi pytanie o szczerość firmy Pfizer w całej tej sprawie i prawdziwość danych z tego badania klinicznego.

Jak powiedzieliśmy, to, co wyłania się z obserwacji po „sześciu miesiącach” (czyli jednym miesiącu), to zgony z powodu problemów z sercem, w tym czterokrotnie więcej zawałów serca w grupie zaszczepionej.

Jednak liczba czterech ataków serca wydaje się niska dla 22 000 szczepionych. Jest to po prostu niemożliwe w USA, kraju, w którym odbył się proces, a oto dlaczego:

W Stanach Zjednoczonych CDC odnotowuje co roku średnio 659 000 zgonów z powodu zatrzymania krążenia w populacji 328 000 000 .

Tak więc zredukowani do 22 000 uczestników w tym badaniu klinicznym w okresie 6 miesięcy (całkowity okres obserwacji) powinniśmy mieć po przeliczeniu 22 zawały serca w każdej grupie (około 20), ale tak nie jest.

W jaki sposób firmie Pfizer udało się znaleźć tylko cztery przypadki w grupie zaszczepionej i jeden przypadek w grupie placebo w swoim badaniu klinicznym? Nie ma szans, że to przypadek. Ktoś musiał bawić się danymi, aby wymyślić te niskie liczby. Dlaczego nikt nie wykonał tych podstawowych obliczeń podczas badania danych z badania klinicznego? Dane te zostały prawdopodobnie sfałszowane, aby zminimalizować występowanie problemów z sercem w leczonej grupie . Co więc zostało ukryte, zmienione?

Profesor Peter Doshi i Steve Kirsch zaalarmowali już, że duża liczba osób została wykluczona z grupy zaszczepionej z nieznanych powodów bez żadnego dochodzenia na wniosek FDA lub EMA. Piękne naruszenia protokołu klinicznego bez żadnych konsekwencji.

Firma Pfizer bardzo utrudniła również eskalację skutków ubocznych, a wiele z nich zostało zignorowanych, ponieważ laboratorium uznało je za niezwiązane ze szczepieniami, mimo, że oni nie mogą o tym decydować. To kolejne naruszenie protokołu!

Ze swojej strony Facebook wymazał wszystkie strony zeznań osób zaszczepionych ofiarami poważnych skutków ubocznych, które po prostu chciały zeznawać o swojej gehennie i poprosić o pomoc . Dlatego Facebook pomógł usunąć wszystkie dowody oszustwa firmy Pfizer, umożliwiając walidację tych produktów, która staje się niemal obowiązkowa dla milionów ludzi, którzy ich nie potrzebują.

Na przykład 12-letnia Maddie De Garay została wykluczona z badania Pfizera „12-15” po tym, jak rozwinął się trwały uogólniony paraliż. Jej sprawa nie została wymieniona przez firmę Pfizer, która uważa, że ​​nie była związana z jej produktem!

W lipcu 2021 r. senator Ron Johnson napisał do dyrektorów generalnych Pfizer i Moderna, aby zapytać ich, jak planują postępować z osobami cierpiącymi na skutki uboczne. Do tej pory nie otrzymał odpowiedzi!

Dlaczego więc władze ds. zdrowia przymykają oko? Być może dlatego, że dyrektorzy tych agencji przechodzą następnie do zarządów tych samych firm.

 

Aby zakończyć pytanie do prawników, którzy przeczytają ten artykuł:

Wskazaniem do szczepionki Comirnaty firmy Pfizer jest uodpornienie osób, które ją otrzymały, a tym samym zapobieganie chorobie Covid-19 .

obraz8.png

Zobacz stronę internetową Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Leków.

 

Wiemy, że jest to błędne: ten produkt nie zapobiega zakażeniom, chorobom, hospitalizacji ani śmierci. W najlepszym razie u niektórych zmniejsza ryzyko rozwoju ciężkiej postaci choroby co także wydaje się dyskusyjne i z gruntu jest niesprawdzalne.

W związku z tym produkt ten nie spełnia roli, dla której został zatwierdzony i nie może nosić nomenklatury „szczepionka”.

Biorąc pod uwagę zastrzyki przypominające, które wydają się pojawiać co sześć miesięcy, w najlepszym razie możemy mówić tylko o leczeniu przewlekłym.

W związku z tym, czy nadal możemy narzucać te produkty z tym oznaczeniem, które jest fałszywe i pod nazwą „szczepionka”?

Related Articles

Skomentuj

Back to top button